Ewa bourala pod vlivem alkoholu

V úterý ráno 22. 5. 2012 měla zpěvačka Ewa Farna autonehodu. Nic vážného se jí nestalo, ale i tak byla převezna do nemocnice v Třinci.

Mluvčí frýdecko-místecké policie uvedl, že dechová zkouška u Ewy potvrdila alkohol.

Zpěvačka jela ve voze sama a vyvázla jen s několika oděrkami. Možné je, že nadýchala i zbytkový alkohol, po oslavě zakončení studia na střední škole, neboť v pondělí Ewa úspěšně složila maturitu.

„Dostala jsem od Ewy SMS zprávu. Příčinou nehody byla veliká únava po předešlých nocích před maturitou. Usnula za volantem a bourala. Auto je na odpis a je zázrak, že to přežila,“ řekla zpěvaččina manažerka Michaela Kocourová s tím, že Ewa zatím zůstala v třinecké nemocnici.

Ewě však rozhodně horzí dost velký trest – dopustila se přestupku a trest bude vynesen až na základě vyšetřování, každopádně je jisté to, že mladá zpěvačka přijde o řidičský průkaz, na kterém si tolik zakládala a byla na něj hrdá.

Sama Ewa, pak na facebooku uvedla toto:

,,Skutečnou příčinou nehody byla nesmírná únava po pár neprospaných nocích před maturitou. Usnula jsem během jízdy a sjela ze silnice. Auto je naprosto na odpis, já jsem však díky Bohu zřejmě v pořádku. Nejdůležitější pro mě je, že jsem nikomu neublížila. Jsem nyní v nemocnici, utrpěla jsem otřes mozku a pár povrchových zranění. Opilá jsem nebyla. Děkuji Bohu za ochrannou ruku, děkuji rodině a přátelům za podporu a přání brzkého uzdravení. Byl to otřesný zážitek, a ty, jak je známo, formulují hierarchii hodnot. Ještě jednou děkuji Bohu za to, že žiju.“

Zdroj: iDnes, Ewa Farna

Rubriky