Ewa bude na jeden večer moderátorkou

Zpěváci Tomáš Klus a Ewa Farna budou moderovat slavnostní udílení výročních Cen Anděl 2010, které se uskuteční 23. února v Incheba Aréně v Praze. Informovala o tom na pondělní tiskové konferenci Michaela Kocourová z organizačního týmu.

„Máme bodově daný scénář, kdy musíme dodržet vyhlášení jednotlivých vítězů, ale jinak je vše plně v našich rukou. Jelikož jsme s Ewou mladí, pojmeme moderování po svém. Samozřejmě to nebude pouze pro mladé, ale záměrně se nebudeme stylizovat do rolí starých a vážných lidí,“ sdělil agentuře Mediafax Tomáš Klus, který během večera nevystoupí se svojí dosavadní tvorbou.

Co pořadatele Cen Anděl vedlo k takovému výběru moderátorů? “ Ewa Farna a Tomáš Klus jsou loňští vítězové v kategorii Zpěvačka roku a Zpěvák roku, a protože letos nominováni nejsou, tak nás napadlo je oslovit jako moderátory,“ řekla Novinkám Michaela Kocourová z pořadatelské agentury Lewron. „Věříme, že se nových rolí zhostí dobře, a že mezi nimi bude fungovat i ta takzvaná chemie,“ dodala Kocourová.

„Na moderování Cen Anděl se opravdu moc těším. Vždyť jsou to nejprestižnější hudební ocenění v zemi, kde o vítězích rozhodují hudební odborníci, takže jsou to vlastně takové české Grammy. A ty by chtěl přece uvádět každý, ne?“ komentuje svou novou roli moderátorky Ewa Farna. „Hodně se těším i na Tomáše Kluse, který je podle mne velmi talentovaný hudebník, a jsem zvědavá, jak nám spolu půjde moderování. Celé to beru jako velkou výzvu,“ vzkázala svým fanouškům Farna. Pro mladou zpěvačku bude mít letošní udílení cen i jeden hodně pikantní aspekt. V kategorii Objev roku je totiž nominována kapela Embassy, ve které působí i Ewy expřítel Marcus Tran.
Přímý přenos jubilejního 20. ročníku cen odvysílá Česká televize na programu ČT1 od 21 hodin.

Zdroj: Mediafax, Novinky

Rubriky