Ewa Farna bude na Vánoce se sluníčkem

Bronzová Slavice Ewa Farna  se už těší na Vánoce. Užívat si je bude doma s rodinou. A pomáhat chce mamince především tím, že se bude starat o svou třiapůlletou sestřičku Magdalenku.

„Mám strašně roztomilou sestřičku. Je to naše sluníčko. Školu mám do dvaadvacátého a pak budu doma a budu se Magdalence zcela věnovat, aby maminka měla čas na přípravu Štědrého dne,“ svěřuje se Ewa Farna.

„Magdalenka je blondýnka, maminka jí teď ostříhala vlasy a moc jí to sluší. Nejraději se dívá na Pata a Mata a Medvídka Pú. Když mne doprovází maminka na mých koncertech, často ji bere s sebou. Stává se, že když přijdu po koncertě v deset hodin na pokoj, maminka sedí s Magdalenkou na posteli, mají rozevřený počítač a dívají se na Medvídka Pú. Takže si myslím, že mamince z mé sestřičky a z medvídka Pú někdy v hlavě hrabe,“ směje se zpěvačka.

Ewa se teď chystá nakupovat dárky pro rodiče. Ještě neví, co to vlastně bude: „Zatím nemám nic vymyšleno, chtěla bych rodičům koupit něco zajímavého, aby to byl opravdu dárek. Snad na něco přijdu.“

Bronzový slavík, který byl zatím největším Ewiným úspěchem i pro její rodiče, jako dárek pro ně příliš nevnímá.

„Ta soška je v mém pokojíku a nenechám si na ni ani sáhnout, musím proto něco koupit, co by patřilo vysloveně rodičům,“ přemýšlí pohledná tmavovláska.

Vánoční cukroví má Ewa Farna ráda před Vánocemi. Ale když je už doma plno jídla, chuť na sladké nemá:

„Ráda mlsám cukroví, ale když přijde Štědrý den, ani se ho nedotknu. Kapra nejím, jen malý kousíček, aby se neřeklo. Dám si raději kuřecí řízek. Vůbec totiž nemám ráda ryby.“

O vánočních svátcích nemá Farna pracovní program, na silvestra ano. „Nejraději bych na silvestra byla někde s kamarády a kamarádkami, ale přijala jsem nabídku na silvestrovský koncert. Ten se bude konat na náměstí v Lodži v Polsku. Tam se mnou pojedou samozřejmě oba rodiče, Magdalenka a dokonce i moje teta,“ uzavírá Ewa.

Rubriky